ارزهای دیجیتال در pubg

ارزهای دیجیتال در pubg

اخیراً شرکت “Refereum” ادعا کرده است که امکان استفاده از ارزهای دیجیتال در pubg فراهم شده است.

شرکت Refereum یک شرکت استارتاپی در زمینه بازاریابی بازی‌های مبتنی بر ارزهای دیجیتال است.

این شرکت توانسته با تهیه کننده بازی pubg بر سر استفاده از ارزهای دیجیتال در درون بازی به توافق برسد.

بازی pubg در رقابت شدیدی با بازی فورتنایت است و از این رو با فراهم آوردن امکاناتی مختلف، سعی در افزایش تعداد کاربران خود می‌باشد.

 

رده سنی مناسب برای این بازی

در این پست، قصد داریم به معرفی این بازی بپردازیم.

ولی در نظر داشته باشید که انجام این بازی برای همه مناسب نمی‌باشد.

هشدار به والدین

بر اساس اعلام کارشناسان، فقط افراد ۱۳ سال به بالاتر می‌توانند این بازی را انجام دهند.

هشدار به گیمرها

لطفاً بازی‌های مناسب سن خود را بازی کنید.

 

توافق صورت گرفته به چه صورت است؟

در این توافق صورت گرفته قرار است که به ازای کسب پیروزی برای گیمرها در بازی pubg، توکن‌های RFR داده شود. بدین ترتیب اولین قدم‌های ورود ارزهای دیجیتال در pubg فراهم شده است. از طرفی دیگر نیز گفتنی است که شرکت Refereum با کسب اجازه از طرف تهیه‌کننده بازی pubg، امکان دسترسی و ورود به سیستم بازی را بدست آورده است.

به طوری که با کسب این مجوز، این شرکت تکنولوژی پاداش دهی خود بر مبنای ارزهای دیجیتال را به واسطه APIهای بازی در درون pubg مجهز نموده است. حال این شرکت قصد دارد تا برای مدتی محدود پاداش‌های قابل توجهی را به کاربران این بازی در نظر بگیرد. بدین صورت که کاربران با ورود به سرورهای بازی و یا کسب پیروزی در درون آن، قادر به کسب پاداش‌هایی از نوع توکن RFR هستند.

ورود ارزهای دیجیتال در pubg
ورود ارزهای دیجیتال در pubg

 

فعالیت‌های شرکت Refereum در دنیای بازی

این شرکت قبل از بازی pubg پیشنهاد استفاده از توکن RFR را به بازی‌های مانند: state of decay 2، فورتنایت، apex Legends و نیز سری بازی‌های battlefield داده بود. شرکت Refereum ادعا می‌کند که در فعالیت‌های سال ۲۰۱۸ خود و در زمینه فروش توکن‌های RFR در بازی‌های کامپیوتری، موفق به کسب ۳۲ میلیون دلار درآمد شده است.

 

نتیجه‌گیری

در کل تولیدکنندگان بازی‌های کامپیوتری در نظر دارند که از با دادن پاداش‌هایی ویژه از روی ارزهای دیجیتال، بازی‌های خود را هر چه بیش‌تر معرفی کنند. از جمله این که در پلتفرم “twitch” برای گیمرهایی که بازی‌های شرکت‌های مختلف را بازی کرده و معرفی می‌کنند، توسط آن شرکت‌ها، پاداش‌هایی در قالب ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است.

در این راستا شرکت Refereum نیز اعتقاد دارد که استفاده از روش‌هایی مانند به کارگیری ارزهای دیجیتال در pubg و یا سیستم‎های پاداش‌دهی دیگر مبتنی بر بلاک‌چین می‌تواند تأثیر قابل توجهی را در جذب گیمرهای جدید به دنیای بازی داشته باشد. در واقع یک کاربرد بارز ارزهای دیجیتال، بازی‌های کامپیوتری است که می‌تواند باعث رونق و توسعه هر دو عرصه گردد.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *