چگونه گرافیک کامپیوتر را بالا ببریم؟

چگونه گرافیک کامپیوتر را بالا ببریم؟

یکی از دغدغه‌‏های بزرگ افراد تازه وارد در حوزه گرافیک، بهبود سطح گرافیک کامپیوتر می‏‌باشد. چرا که برای انجام فعالیت و کسب موفقیت در این حوزه، نیاز است که فرد گرافیست از یک سیستم گرافیکی قدرتمندی برخوردار باشد. در نظر داشته باشید که در سال‏‌های اخیر علم گرافیک با پیشرفت‏‌های شگرفی رو به رو شده است. در همین راستا نیز نرم افزارهای قدرتمندی وارد باز شده‏‌اند. حال برای کار با این نرم افزارها و داشتن خروجی‏‌های با کیفیت‎تری در حوزه‏‌هایی مانند : افتر افکت، موشن گرافی، فوتوشاپ و …، نیاز است که یک سیستم قدرت‌مندی را در اختیار داشته باشیم.

 

در این مقاله، قصد داریم، شما را با برخی از روش‌‏های معمول افزایش گرافیک کامپیوتری آشنا نماییم.

افزایش گرافیک کامپیوتر
افزایش گرافیک کامپیوتر

 

  • خرید کارت گرافیک جدید

یکی از راه‌‏های ابتدائی برای افزایش گرافیک کامپیوتر، اقدام به خرید کارت‏‌های گرافیکی قدرتمند می‏‌باشد. در حال حاضر در بازار، شرکت‏‌های مختلفی از جمله Nvidia، Intel و … مشغول تولید کارت‏‌های گرافیکی قدرت‌مندی هستند. شما نیز بنا بر نیاز خود می‏توانید با خرید کارت‏های گرافیکی مناسب، نسبت به ارتقای گرافیک کامپیوتر خود اقدام نمایید.

 

  • افزایش کیفیت کارت گرافیک

برای افزایش قدرت گرافیک کامپیوتر، می‏‌توانید نسبت به بهبود کیفیت کارت گرافیک اقدام نمایید. البته این روش با توجه به نوع و ورژن سیستم‏ عامل متفاوت می‏‌باشد. در این آموزش با توجه به رونق استفاده از ویندوز ۷ در ‏بین کاربران، قصد داریم، افزایش کیفیت کارت گرافیک در ویندوز ۷ را مورد بررسی قرار دهیم.

در گام اول، بر روی ” My Computer “، راست کلیک کرده و گزینه‌‏ی ” Properties ” را انتخاب نمایید.

حال در گام دوم، در پنجره باز شده، تب ” Advanced ” را زده و از بخش ” Startup and Recovery ” روی گزینه ” Settings ” کلیک کنید.

در گام سوم، در پنجره‌‏ای که باز می‌‏شود، در بخش پایین آن، بر روی لیست ” Write Debugging Information ” کلیک کنید.

در گام چهارم، از منوی سه گزینه‏‌ای، ” Complete Memory Dump ” را انتخاب کرده و با زدن ” OK “، از بخش تنظمیات خارج شوید.

در گام آخر نیاز است که یک بار سیستم خود را ” Restart ” نمایید.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *