آموزش پایتون

آموزش پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون، در حال حاضر به عنوان یکی از کاربردی‏‌ترین زبان‎های برنامه نویسی در سراسر دنیا به شمار می‏‌رود.

به طوری که افراد زیادی به دنبال آموزش پایتون هستند تا بدین ترتیب بتوانند در زمینه‏‌های کاری مختلف، از آن استفاده نمایند یا این که بتوانند پروژه‌‏های دانشگاهی خود را از طریق آن به انجام برسانند.

بازار کار این زبان برنامه نویسی در طی چندین سال اخیر، با رشد قابل توجهی رو به رو شده است.

به طوری که افراد زیادی برای کسب درآمدهایی قابل توجه وارد این عرصه شده‎اند.

به طوری که یک فرد با آموزش پایتون و یادگیری آن می‏‌تواند در هر جای جهان که باشد،

درآمدهای قابل توجهی با نوشتن برنامه‌‏های کاربردی و نرم افزارهای مختلف کسب نماید.

آموزش پایتون در گام اول برای تمام کسانی توصیه می‏‌شود که به تازگی وارد عرصه برنامه نویسی شده‎اند.

چرا که این زبان بسیار ساده بوده و افراد به راحتی می‌‏توانند دستورات مربوطه را یاد گرفته و در برنامه‏‌های خود استفاده نمایند.

آموزش پایتون
آموزش پایتون

 

زمینه‎های آموزش پایتون

در نظر داشته باشید که عرصه‏‌های مختلفی، مانند داده کاوی، هوش مصنوعی، رباتیک، امنیت، وب و … از پایتون در راستای کدنویسی‏‌های خود استفاده می‌‏کنند. حال برای کسب موفقیت در هر یک از این بخش‏‌ها، نیاز است که در گام اول، به آموزش پایتون و یادگیری جنبه‏‌های مختلف آن بپردازید.

از این رو توجه به اصول اولیه‏‌ای مانند ساخت و تعریف متغیر، استفاده از آن‏‌ها، نوشتن یک حلقه، دستورات شرطی و … را باید در مرحله اول از آموزش پایتون در نظر بگیرید. در این سایت قصد داریم، به تدریج، آموزش‏‌هایی را از سطح مبتدی در مورد پایتون شروع کرده و این آموزش‏‌ها را تا سطح پیشرفته ادامه دهیم.

همچنین شما می‏‌توانید تمامی سوالات و ایرادات خود را از طریق بخش نظردهی در زیر هر پست، با ما در میان بگذارید و یا این که در صورت نیاز، می‏‌توانید پروژه‎های پایتون خود را به ما واگذار کنید تا این پروژه‌‏ها را به بهترین صورت آماده کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *