اپل ای دی

اپل ای دی

اپل ای دی یک روش مورد استفاده برای احزار هویت در دستگاه‌های اپل می‌باشد. به طوری که هویت فرد کاربر در آیفون، ای‌پد، مک، ای‌واچ و … را با استفاده از اپل ای دی تشخیص می‌دهند. اپل ای دی، حاول اطلاعات و تنظیمات شخصی مربوط به کاربر می‌باشد. بدین صورت که با وارد کردن اپل ای دی در یکی از دستگاه‌های شرکت اپل، هر کدام از این دستگاه‌ها برای راه‌اندازی خود از تنظیمات مرتبط با ای دی آن شخص استفاده می‌کنند.

از اپل ای دی، به عنوان کلید استفاده بهینه و کامل از دستگاه‌های اپل نیز یاد می‌شود. در صورت نبود این ای دی، فرد صاحب دستگاه اپل به هیچ وجه قادر به استفاده کامل از امکانات دستگاه خود نخواهد بود.

در ادامه به بررسی اطلاعاتی مفید در مورد اپل ای دی، می‌پردازیم. لطفاً با ما همراه باشید.

 

قابلیت‌ها

اپل ای دی، اکانت خصوصی شما برای استفاده از سرویس‌های اپل می‌باشد. بدین صورت که با استفاده از این ای دی، هر فرد قادر است تا به سرویس‌هایی مانند اپ استور، اپل موزیک، آی کلود، آی مسیج، فیس تایم، اپل آرکید و … دسترسی داشته باشد.

اپل ای دی، در کل از یک آدرس ایمیل و پسورد مرتبط با آن به وجود می‌آید که کاربر برای استفاده از سرویس‎های اپل، این دو را در قسمت تنظیمات دستگاه اپل خود وارد می‎نماید.

 

نکته مهم در رابطه با اپل ای دی

توجه داشته باشید که برای تأمین امنیت دستگاه اپل خود و اطلاعات شخصی موجود در آن، باید همت بالایی را در حفظ و نگهداری اپل ای دی خود داشته باشید. چرا که اگر فردی به این ای دی دسترسی داشته باشد، می‎تواند با وارد کردن آن در یکی از دستگاه‌های اپل، به راحتی به تمامی اطلاعات شما دسترسی داشته باشد و از این رو حریم خصوصی و امنیت شما را خدشه‌دار نماید. لذا همواره در حفظ و نگهداری این ای دی، کوشا باشید.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *