معرفی اپل ۱۱

معرفی اپل 11

بار دیگر شرکت اپل با معرفی محصول جدید خود توانست بازار موبایل و گوشی‌های هوشمند را تحت تأثیر خود قرار دهد. محصول جدید این شرکت، اپل ۱۱ است. در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی‌های کلی و متمایز این گوشی هوشمند بپردازیم.

 

اپل ۱۱

گوشی هوشمند اپل ۱۱ با داشتن دوربین دو هسته‌ای، کیفیت عکس‌برداری را به صورت قابل توجهی افزایش داده است. این گوشی همچنین دارای سریع‌ترین چیپ در بین گوشی‌های همراه است. از طرفی دیگر نیز، باتری گوشی دوام بسیار بیش‌تری نسبت به ورژن‌های قبلی دارد. کیفیت فیلم‌برداری ورژن جدید گوشی اپل هم بسیار بهتر از مدل‌های قبلی شده است.

در کل در گوشی جدید اپل، تمرکز زیادی بر روی افزایش کیفیت فیلم‌برداری و عکس‌برداری شده است.

 

با اپل ۱۱ احتمال کمی وجود دارد که عکس بی‌کیفیت بگیرید

با بروزرسانی سیستم دوربین اپل، این ورژن از گوشی همراه، شما را در گرفتن با کیفیت‌ترین عکس‌ها یاری می‌نماید. با استفاده از دوربین‌های جدید در اپل ۱۱، می‎توانید عکس‌های با کیفیتی را تا فاصله‌های دور بگیرید. از طرفی دیگر به تعداد دوربین‌های این گوشی یک مورد دیگر اضافه شده و در کنار تلفیق هنر با طراحی عالی، یک ظاهر منحصربفردی را به این گوشی هوشمند داده است.

اپل 11
اپل ۱۱

 

فیلم‌برداری بسیار با کیفیت

با استفاده از اپل ۱۱ می‎توانید شاهد یک تجربه فیلم‌برداری متفاوت باشید. به طوری که در این گوشی امکان وارد کردن جزئیات بسیار بیش‎تری در فیلم‌برداری فراهم شده است. از طرفی دیگر شما می‌توانید به راحتی ویدئوهای با کیفیت خود را با استفاده از ابزار مختلفی، ویرایش نمایید.

 

مد مخصوص شب

در جاهای تاریک و یا کم نور، دیگر نگران گرفتن عکس نباشید. در اپل ۱۱ ویژگی جدیدی قرار داده شده است که به واسطه آن، گوشی همراه در صورت کم نور بودن محیط، به صورت اتوماتیک شرایط را برای یک عکس‌برداری حرفه‎ای فراهم می‎نماید. در واقع نیازی به روشن کردن فلش و یا اعمال تنظیمات شب نیست. بلکه این کار به صورت اتوماتیک توسط اپل ۱۱ انجام می‌گیرد.

 

قابلیت slofie

در این قابلیت، افراد می‎توانند سلفی‌های خود را با یک افکت “slow motion” عکس برداری نمایند. در واقع در این ویژگی جدید که در اپل ۱۱ قرار داده شده است، می‎توانید کیفیت سلفی‌های خود را افزایش داده و یک حالت بسیار ویژه‌ای را به عکس‌های خود دهید.

 

مقاومت محیطی

در اپل ۱۱، گلس مربوط به گوشی نسبت به مدل‌های قبلی مقاوم‌تر شده است. از طرفی دیگر این گوشی هوشمند جدید، در برابر نفوذ آب مقاومت بیش‌تری را از خود نشان می‎دهد. به طوری که در عمق ۲ متری آب و به مدت حدودی ۳۰ دقیقه، گوشی اپل شما از نفوذ آب، در امان خواهد ماند.

 

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *