امکان انتقال ارز دیجیتال در واتساپ

امکان انتقال ارز دیجیتال در واتساپ

واتساپ به عنوان محبوب‌ترین پلتفرم پیام‌رسانی در سراسر دنیا به شمار می‌رود. این پیام‌رسان در حال حاضر، امکان انتقال ارز دیجیتال را در واتساپ را برای کاربران خود فراهم نموده است. این ویژگی جدید واتساپ با نگرش بسیار مثبتی در سراسر دنیا رو به رو شده است.

در این مقاله، قصد داریم به موضوع نقل و انتقال ارز دیجیتال در درون پیام‌رسان واتساپ‌ بپردازیم.

 

انتقال ارز دیجیتال در واتساپ

پیام‌رسان واتساپ همواره در پی پیشرفت بوده و از این رو امکانات و خدمات منحصربفردی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از این جمله می‌توان به تولید واتساپ وب، واتساپ دستکتاپ و امکان انجام پرداخت پول درون برنامه‎ای اشاره نمود. آخرین نوآوری پیام‌رسان واتساپ، مربوط به زمینه ارزهای دیجیتال است. بدین صورت که از این پس، کاربران در درون این پیام‌رسان و در بین دوستان خود، قادر به انتقال ارز دیجیتال خواهند بود.

این نوآوری صورت گرفته، به واسطه یک ربات نرم افزاری به نام “Lite.Im” می‌باشد. این ربات به واسطه استفاده از امکانات و تکنولوژی بلاک‌چین به وجود آمده است. با استفاده از این ربات، افراد قادر به انتقال بیت‌کوین، اتریوم می‌باشند. البته سازنده این ربات که “zulu republic” است، امکان انتقال توکن خود به نام “ZTX” را نیز در این پلتفرم، فراهم نموده است.

با این اقدام، در حال حاضر ۱ و نیم میلیارد کاربر واتساپ در سراسر دنیا، قادر هستند که با استفاده از ربات تولید شده توسط “zulu republic” نسبت به ارسال و دریافت بیت‌کوین و یا اتریوم و یا به عبارتی ارز دیجیتال در واتساپ اقدام نمایند.

امکان انتقال ارز دیجیتال در واتساپ
امکان انتقال ارز دیجیتال در واتساپ

 

امکان انتقال بیت‎کوین و اتریوم

در سال‌های گذشته، صرافی‌های ارزهای دیجیتال تنها مکان رسمی برای تبادل ارزهای دیجیتال بودند. حال آن که در زمان‌های اخیر، شاهد تحولی گسترده در این زمینه شده‌ایم. به طوری که بسیاری از نرم‌افزارها، برنامه‌ها و بازی‌ها (مانند pubg) امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را در درون خود فراهم نموده‌اند. در این بین پیام‌رسان واتساپ نیز به عنوان یکی از قدرتمندترین پیام‌رسان‌ها در سراسر دنیا، اقدام به استفاده از سیستم پرداخت ارز دیجیتال در درون ساختار خود کرده‌ است.

پیش‌بینی می‌شود که با وارد کردن امکان انتقال ارز دیجیتال در واتساپ به تعداد کاربران و علاقه‎مندان این پیام‌رسان افزوده شود. چرا که کاربران ضمن استفاده از واتساپ به عنوان یک پیام‌رسان، می‌توانند برای نقل و انتقالات مالی خود نیز از آن استفاده کنند. از طرفی دیگر سرعت بالا و سادگی پرداخت‌های صورت گرفته با ارزهای دیجیتال نیز بر جذابیت این ویژگی جدید واتساپ افزوده است.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *