نرم افزار visual paradigm

نرم افزار visual paradigm

نرم افزار visual paradigm یکی از بهترین نرم افزارهای رسم نمودارهای uml به شمار می‌رود. با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا هر گونه نمودار uml مدنظر را در پروژه‌های خود رسم نمایید. در این راستا بسیاری از افراد و دانشجویان برای انجام پروژه uml خود ترجیح می‌دهند تا از نرم افزار visual paradigm، استفاده نمایند.

چرا که هم کار با آن بسیار راحت بوده و هم این که خروجی‌های بدست آمده از این نرم افزار را می‌توانید به راحتی در داکیومنت‌های خود وارد نموده و استفاده کنید. در این پست قصد داریم به معرفی کلی نرم افزار visual paradigm، بپردازیم.

 

تاریخچه نرم افزار visual paradigm

تولید کننده این نرم افزار، شرکت “visual paradigm international Ltd” است که برای اولین بار در ۲۰ ژوئن سال ۲۰۰۲ این محصول را وارد بازار نموده است. در طی گذشت سال‌ها، هم اکنون visual paradigm توانسته به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای رسم نمودارهای uml در بازار شناخته شود.

 

درباره نرم افزار

این نرم افزار کراس پلتفرم می‌باشد و دانلود و استفاده از visual paradigm تماماً رایگان می‌باشد. البته ورژن‌های پیشرفته‌تری از این نرم افزار نیز وجود دارند که خدمات گسترده‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

از جمله این ورژن‌ها، می‌‎توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • community edition

این نسخه کاملاً رایگان بوده و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید به راحتی از آن استفاده نمایید. این ورژن از تمامی ۱۴ نوع نمودارهای uml برای رسم در درون خود پشتیبانی می‌نماید.

  • modeler edition
  • standard edition
  • professional edition
  • enterprise edition

شما می‌توانید این نرم افزار را از سایت رسمی خودش دانلود نمایید.

https://www.visual-paradigm.com/

 

راحتی کار با visual paradigm، یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این نرم افزار به شمار می‌رود. از طرفی دیگر نیز در هنگام فعالیت با این نرم افزار، قادر خواهید بود تا خروجی‌های کار خود را در فرمت‌های مختلفی در اختیار داشته باشید.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *