اصطلاح وال در دنیای ارزهای دیجیتال

اصطلاح وال در دنیای ارزهای دیجیتال

در حال حاضر افراد زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال در حال فعالیت می‎باشند. برخی از این افراد به عنوان سرمایه‎گذار فعالیت کرده و برخی دیگر نیز از کاربردهای ارزهای دیجیتال در امور روزانه خود استفاده می‎کنند. در این بین مفاهیم و اصطلاحات زیادی هستند که وارد این حیطه شده‎اند. آشنایی هر چه بیش‎تر با این دست از اصطلاحات می‎تواند کمک بزرگی برای درک بهتر این محیط و فعالیت هر چه بهتر خواهد شد. در این مقاله قصد داریم، به بررسی اصطلاح وال در دنیای ارزهای دیجیتال بپردازیم.

 

 

تعریف اصطلاح وال

همانطور که می‏دانید وال‎ها، حیواناتی بزرگ هستند که با حرکت‎هایشان باعث ایجاد تغییراتی در حد و اندازه‎های بزرگی در آب می‌‏شوند.

حال این موضوع را وارد دنیای ارزهای دیجیتال نمایید.

در دنیای ارزهای دیجیتال نیز دقیقاً موردی مثل عملکرد وال در دریاها شکل می‎گیرد.

به طوری که برخی از افراد به صورت یک وال عمل کرده و با اعمال خود، باعث ایجاد تغییرات بزرگی در قیمت ارزهای دیجیتال مختلف می‏‌شوند.

در واقع حرکت‎ها و استراتژی‎های خرید و فروش این دسته از افراد است که یا باعث افزایش قیمت شدید یک ارز دیجیتال می‎شوند و یا این که باعث کاهش شدید قیمت آن خواهند شد.

این موضوع تماماً بستگی به نیت این افراد دارد که در آن مقطع از زمان در نظر دارند که چه تغییراتی را در بازار اعمال نمایند.

عملکرد وال
عملکرد وال

نحوه عملکرد وال‌ها

اصطلاح وال به یک نفر و یا دسته‎ای از افراد تعلق می‎گیرد.

در واقع این افراد در کنار هم قرار گرفته و دارای توان مالی بالایی هستند.

بدین صورت که می‎توانند نسبت به خرید حجم بالای یک ارز دیجیتال و یا فروش حجم بالای ارز دیجیتال مشخص اقدام نمایند.

در نظر داشته باشید که این افراد با خرید حجم بالای یک ارز دیجیتال مشخص، با توجه به کمبود آن ارز در بازار، باعث افزایش شدید قیمت آن خواهند شد.

از طرفی دیگر نیز این دسته از افراد با فروش حجم بالای یک ارز دیجیتال در بازار، به دلیل افزایش مقدار آن ارز در بازار، باعث کاهش شدید قیمت آن ارز در بازار خواهند شد.

حال در شرایط شکل‎گیری این افزایش و کاهش قیمت‎های شدید است که وال قادر است به مقادیر قابل توجهی از سود دست یابد.

بسیاری از افراد در دنیای ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد و سود از سرمایه‎گذاری‎های خود، عملکردهای وال‎ها را دنبال می‎نمایند.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *