اصطلاح bullish در دنیای ارزهای دیجیتال

در طی سال‌های اخیر، دنیای ارزهای دیجیتال به محلی مورد علاقه و رغبت بسیاری از سرمایه‎گذاران تبدیل شده است. به طوری که همه روزه افراد زیادی در این بازار سرمایه‎گذاری کرده و کسب درآمد می‎‏کنند. با پیدایش این عرصه، اصطلاحات مرتبط بسیاری همراه با آن نیز به وجود آمده‎اند. لذا اگر فردی قصد کسب موفقیت در این عرصه را دارد، باید با این موارد آشناییت داشته باشد. اصطلاح Bullish نیز یکی از موارد می‎باشد.

در این مقاله قصد داریم، توضیحاتی در مورد اصطلاح Bullish در اختیار شما قرار دهیم. البته در نظر داشته باشید که این مورد در زمینه سرمایه‎گذاری در بورس نیز وجود داشته و بسیار به کار برده می‎شود.

 

معرفی بیش‎تر اصطلاح Bullish

همانطور که گفته شد، اصطلاح Bullish، بیش‎تر در رابطه با ارزش سهام موجود در یک بورس می‎باشد. در این جا بورس ارزهای دیجیتال مدنظر می‎باشد. در واقع بدین صورت که در بازار ارزهای دیجیتال، دارای ارزهای دیجیتال مختلف زیادی هستیم. هر یک از این ارزها دارای ارزش و قیمت مشخصی برای خود هستند. در این بین، نوسانات زیادی نیز در این بازار رخ می‎دهد.

شرایط Bullish در بازار
شرایط Bullish در بازار

 

به طوری که در مقاطع مختلف زمانی، شاهد افزایش و کاهش قیمت ارزهای دیجیتال مختلف هستیم. حال اصطلاح Bullish نیز در این بین خود را نشان می‎دهد. در بازار ارزهای دیجیتال، اگر قیمت یک ارز دیجیتالی مانند بیت کوین با افزایش قیمت متوالی و شدید رو به رو شود، گفته می‎شود که آن ارز در شرایط Bullish قرار گرفته است.

در اصل باید گفت که شکل‎گیری یک شرایط Bullish در مورد یک ارز دیجیتال، به نفع خریداران و سرمایه‎گذاران آن سهم و یا ارز می‎باشد. در بازار ارزهای دیجیتال نیز، بهترین زمان برای کسب درآمد، شرکت در شرایط وقوع یک حالت Bullish می‏باشد. البته در نظر داشته باشید که سرمایه‎گذاری در این شرایط مقداری دارای ریسک بوده و اگر ارز دیجیتالی را در قیمت بالا و در شرایط Bullish، خریداری کنید، ممکن است بعد از اتمام این شرایط با کاهش قیمت رو به رو شده و با ضرر مالی رو به رو شوید.

این سایت به زودی به یکی از 20 سایت برتر کشور تبدیل خواهد شد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *